Benefits
Masz mniej niż 10 użytkowników? Kliknij tutaj
Dostęp z dowolnego miejsca
Office 365 jest teraz przystosowany do pracy na różnych urządzeniach - komputerach, tabletach i smartfonach - oferuje możliwość wydajnej pracy za pomocą dotyku, jak również przy użyciu klawiatury i myszy. Skorzystaj z usługi Office 365, aby mieć dostęp do aktualnych wersji dokumentów firmowych, niezależnie od miejsca i urządzenia, na którym pracujesz oraz do prywatnych ustawień konta na wszystkich swoich urządzeń. Synchronizuj pliki za pomocą usługi SkyDrive Pro, aby zapewnić sobie dostęp do nich również off-line, a także do automatycznego tworzenia kopi zapasowych. Kiedy jesteś z dala od swoich urządzeń, zaloguj się do usługi Office 365 za pomocą wyszukiwarki i szybko pobierz aplikację Office na komputer, aby zapewnić sobie pełną możliwości edycji dokumentów.
Współpraca
Prowadź efektywne spotkania on-line i wideokonferencje w jakości HD, z możliwością udostępniania ekranu i robieniem wspólnych notatek w czasie rzeczywistym. Utwórz skrzynkę pocztową w ramach strony intranetowej, aby mieć dostęp do komunikacji zespołowej i dokumentów bezpośrednio z programu Outlook. Udostępniaj współpracownikom i partnerom dokumenty w usłudze SkyDrive Pro lub w Bibliotece Dokumentów na SharePoint dzięki nadawaniu praw kontroli dostępu. Bądź zawsze w kontakcie z ludźmi i ważnymi dla Ciebie dokumentami.
łatwe zarządzanie
W Office 365 Microsoft zapewnia 99,9 % dostępu do usługi, pod rygorem zwrotu pieniędzy, a także zarządza dla Ciebie serwerami. Gwarantuje zawsze aktualne zabezpieczenia antyspamowe i przed złośliwym oprogramowaniem. Centralne przechowywanie danych firmowych i dostęp do nich z różnych lokalizacjach umożliwia łatwe zarządzanie prawami dostępu do nich. Nadal możesz zarządzać wszystkimi usługami i dostępem do aplikacji Office poprzez pojedyncze centrum administracyjne, które gwarantuje sprawne dodawanie i usuwanie kont użytkowników oraz zabezpieczenie urządzeń mobilnych. Użytkownicy mogą szybko samodzielnie instalować aplikacje Office na swoich komputerach, poprzez zalogowanie się do swoich kont Office 365. W tym przypadku z aplikacji Office można korzystać już kilka chwil po kliknięciu przycisku "Zainstaluj". Aplikacje te działają również obok starszych wersji pakietu Office.
Opłacalne rozwiązanie
Office 365 jest usługą dostępną w subskrypcji, zapewniającą stały dostęp do najnowszej technologii, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wejścia. Za przystępną opłatą miesięczną otrzymujesz najnowszą wersję dobrze znanych aplikacji Office umożliwiających pracę off-line, które płynnie współpracują z usługami dostępnymi on-line. Licencje udzielane są na użytkownika, a każdy użytkownik może zainstalować Office 365 nawet na 5 komputerach oraz nieograniczonej liczbie urządzeń mobilnych. Jeśli posiadasz pracowników sezonowych, możesz z łatwością dodawać i usuwać konta, kiedy tylko tego potrzebujesz.
© 1WorldSync. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by ContentCast